KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13862010
nr 1386 2010
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Etsning, Jukka Vänttinen (f. 1954), "Dagbrott". Signerad, numrerad 6/180, daterad 2006, oramat löst blad, bladets mått: 45x34 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:34:29
500 kr
900 kr
22 mar